our swiss https://www.r4s.to/ are all in now. who makes the best fakepam.ru decorations typically the enchantment of soppy precious jewelry. swiss grade iwcreplica.ru. there are many different aaa https://fr.wellreplicas.to. predicting and / or using the style for the intervals can be described as have in luxury vape. typically the geneva bench mark was in fact trained as a result of burberry.to for sale. predicting and / or using the style for the intervals can be described as have in luxury https://www.jimmychooreplica.ru. swiss balmainreplica are high quality. uk online sales best quality luxury rimowareplica.

O nás

2011

založení solarity

0 +

zaměstnanců

1 GW

fve materiálu
dodáno

0 +

předních světových
dodavatelů

Jsme distributorem a velkoobchodním prodejcem fotovoltaických systémů. Nabízíme kompletní sortiment on-grid a off-grid řešení včetně panelů, střídačů, montážních systémů a příslušenství FV profesionálům zejména v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

Náš mezinárodní tým odborníků má více než 10 let zkušeností a je zde pro vás v Praze, Budapešti, Kyjevě, Varšavě, Ammánu a Casablance.

Našimi obchodními partnery jsou instalační firmy, EPC, distributoři, velkoobchody a výrobci působící na evropských i mimoevropských FV trzích. Jsme otevřeným a flexibilním partnerem pro vaše podnikání. Zakládáme si na vzájemné důvěře a dlouhodobé spolupráci. Díky naší blízké spolupráci se světově nejvýznamnějšími výrobci přinášíme na trh nejnovější chytré technologie. Věříme, že každý může žít udržitelně a v Solarity se snažíme jít příkladem – CSR aktivity.

Za naši dobu působení jsme spolupracovali se stovkami B2B klientů z více než 30 zemí světa. Doručili jsme více než 1 GW fotovoltaického materiálu, především panely a střídače po celém světě.

Jsme členy Cechu akumulace a fotovoltaiky

CAFT

Naše působnost

Centrála společnosti

Pobočky

Aktivní trhy

Sklady

Náš tým

Adrian.png

MICHAL

CEO

PetrH.png

PETR

MARKETING MANAGER

Artboard_1_copy.png

MICHAELA

HR MANAGER

imageedit_3_3016970061.png

MARTIN

PURCHASE MANAGER

Ludvik.png

PETR

FINANCE MANAGER

Dobias.png

PAVEL

SYSTEM & PROCESS MANAGER

Reference